Október 10-én a TJ ESZI Újvárosi Segítő Szolgálatának klubjában tartottuk meg hagyományos szüreti rendezvényünket. A programot 10 órakor a Móra Ferenc Általános Iskola dobszakkörének tanulói nyitották meg, akik lendületes, ritmusos előadásukkal megalapozták a nap jó hangulatát.
A vidám hangszeres bemutatót verses köszöntő és tánccsoportunk fergeteges műsora követte. A táncosok nemcsak bemutatták tudásukat, hanem vendégeinket is bevonták – így hamar táncra perdült az egész társaság. A délelőtt hátralévő részét vidám, közösségépítő játékok tették még emlékezetesebbé.
A sok nevetés és mozgás után jól esett a közös ebéd: a bográcsban főtt gulyásleves mindenkinek ízlett – nem véletlenül hangzott el mosolyogva, hogy „megnyaltuk utána mind a tíz ujjunkat”.
A délutáni élő zenés szüreti bálunkat a Sárberki Nyugdíjas Klub verses, zenés műsora nyitotta meg. A jókedv és a tánc egészen kifulladásig tartott, majd klubtagjaink és vendégeink sok élménnyel gazdagodva tértek haza.
Egy újabb vidám, közösséget erősítő szüreti napot zárhattunk az Újvárosi klubban!









