Nyílt nap a Szent Teréz és Szent Margit Idősek Otthonában

A Tatabányai Járási Egyesített Szociális Intézmények szeretettel várja az érdeklődőket a Szent Teréz és Szent Margit Idősek Otthona nyílt napjára, amelyre 2026. május 14-én kerül sor a 2800 Tatabánya, Cseri utca 34. szám alatt.

A rendezvény célja, hogy a látogatók személyesen is megismerhessék az idősek otthonainak mindennapjait, működését, valamint tájékoztatást kapjanak a bekerülés feltételeiről és folyamatáról.

A program 8.30 órakor köszöntővel kezdődik, majd az érdeklődők előadásokat hallhatnak az intézmények működéséről, az ápolási és gondozási feladatokról. A délelőtt folyamán terápiás kutyás bemutatóra, filmvetítésre, társasjátékra és intézménylátogatásra is lehetőség nyílik.

A nyílt nap zárásaként közös virágültetésre kerül sor. Amennyiben lehetőségük van rá, örömmel fogadunk egynyári virágpalántákat az ültetéshez.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Megosztás

További bejegyzések