Maszkhasználat bevezetése a Szent Teréz és Szent Margit Idősek Otthonában

2025. október 29-től újra bevezetésre kerül a maszkhasználat a TJ ESZI Szent Teréz és Szent Margit Idősek Otthonában.

Az intézkedés célja, hogy továbbra is óvjuk lakóink és munkatársaink egészségét a közösségi terekben előforduló fertőzések megelőzése érdekében.

👉 A legfontosabb tudnivalók:

  • Látogatóinkat arra kérjük, hogy a pavilonokba való belépéskor viseljenek maszkot, ezzel is hozzájárulva lakóink védelméhez.

Köszönjük mindenkinek a megértést és az együttműködést, amellyel segítik közös célunkat: a biztonságos, nyugodt otthoni környezet megőrzését.

Megosztás

További bejegyzések