Ezúton tájékoztatjuk az intézményünk szolgáltatásait igénybe vevőket, hozzátartozókat és munkatársainkat, hogy 2026. március 25. napjától visszavonásra kerül az általánosan kötelező maszkhasználat mind a látogatók, mind a dolgozók részére.
A döntés a járványügyi helyzet kedvező alakulására tekintettel született meg, ugyanakkor a biztonság továbbra is közös felelősségünk.
Felhívjuk a figyelmet arra, hogy aki felsőlégúti megbetegedésre utaló tüneteket tapasztal magán, kérjük:
- lehetőség szerint mellőzze a látogatást, vagy
- továbbra is viseljen szájmaszkot az intézmény területén.
Intézményünk kiemelten fontosnak tartja az ellátottak egészségének védelmét, ezért kérjük minden érintett együttműködését és felelősségteljes magatartását.
Köszönjük az elmúlt időszakban tanúsított türelmüket és megértő együttműködésüket!
Vigyázzunk egymásra, vigyázzunk hozzátartozóinkra!



